Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
İlçe Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
      
 
       Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. M. Murat ERK ve Dr Alper TEKER Yeşilova ilçemize ziyarette bulundular. Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. M. Murat ERK ve Dr Alper TEKER Yeşilova ilçemize Sağlık Müdürlüğü tarafından yaptırılacak olan Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi alanında incelemelerde bulundular. Yapılan ziyaretin devamında Toplum Sağlığı Merkezinde çalışanlarla bir araya gelen Müdür Şenbayram değerlendirme toplantısı yaptı.  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Serpil ÖZEN ve merkez çalışanları istek ve talepleri ilk ağızdan Sağlık Müdürüne ilettiler. Toplum Sağlığı Merkezi ziyaretinin devamında Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret gerçekleştirildi.
Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. M. Murat ERK ve Dr Alper TEKER Yeşilova ilçemize Sağlık Müdürlüğü tarafından yaptırılacak olan Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi alanında incelemelerde bulundular. Yapılan ziyaretin devamında Toplum Sağlığı Merkezinde çalışanlarla bir araya gelen Müdür Şenbayram değerlendirme toplantısı yaptı.  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Serpil ÖZEN ve merkez çalışanları istek ve talepleri ilk ağızdan Sağlık Müdürüne ilettiler. Toplum Sağlığı Merkezi ziyaretinin devamında Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret gerçekleştirildi.

 
İnceleme ziyaretinin devamında Sağlık Müdürlüğü yöneticileri Yeşilova İlçemizde hayırsever vatandaşlar tarafından yaptırılacak olan Yeşilova 2. Nolu Acil Sağlık hizmetleri istasyonu alanında incelemelerde bulundular.
 
 
 
İl Sağlık Müdürü ve beraberindeki heyet Yeşilova'da ki ziyaretin son bölümünde, geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlık sonucu beyin ölümü gerçekleşen ve ailesinin organlarını bağışlaması sonucu diğer insanlara umut olan Sayın Serpil Yıldız hanımefendinin ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundular.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr