Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
UÇAN ECZANESİ
Yeni Mah. Şehit Ersan Cad. No:7/C BURDUR
(0248) 2335900
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Başarılarla Dolu 2013 Yılı
     
       Burdur Sağlık Müdürlüğü tarafından 2013 yılı Değerlendirme Toplantısında, ülkemize örnek olmuş, proje ve çalışmalar değerlendirildi. Değerlendirme Toplantısına  Sayın Valimiz Başta olmak üzere, Vali Yardımcılarımız,  ilimizin sağlık idarecileri, sivil toplum örgütleri yöneticileri, sağlık çalışanları ve basın mensupları katıldı.
2013 yılında alanında ilk olan birçok projeyi hayata geçirerek, Türkiye’ye örnek olduklarını ifade eden Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM: “ Amaçlarımızdan en önemlisi tüm paydaşları ile birlikte hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan kaliteli sağlık hizmeti sunumunu gerçekleştirmektir. Acil Sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerindeki kaliteyi arttırma hedefimizin yanında her insanın bir hasta adayı olduğunu düşünerek sağlığın geliştirilmesi çalışmalarına ve koruyucu sağlık hizmetlerine büyük emek verdik. Bu bağlamda Bizler çalışmalarımızı yalnızca hasta odaklı değil insan odaklı olarak gerçekleştirdik. Peki ne kadar başarılı olduk?

 
Bu noktada sizlere çok fazla bir şey söylemeyeceğim. Çünkü söylemek istediklerimi az sonra izleyeceğiniz video sunumu ile sizlere anlatmaya çalıştık. Dolayısıyla sizlere yaptıklarımızı hakkıyla anlatabilmek için son derece titiz bir çalışmayla yaklaşık 1 aydır uğraş vermekteyiz. Sunumu hazırlayan personellerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Sunumumuzda her ne kadar Sağlık Müdürlüğünün faaliyetlerini izleyecek olsanız da ben Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterimiz başta olmak üzere Genel Sekreterlik ve bağlı tesislerin yöneticilerine, Halk Sağlığı Müdürümüz başta olmak üzere Halk Sağlığı Müdürlüğü ve bağlı tesislerin yöneticilerine ve tabi ki Sağlık Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına desteklerinden ve emeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
 
Sayın Valim, değerli katılımcılar elbette ki teşekkür edilmesi gereken onlarca kişi ve kurum olduğunun farkındayım ve onlara gönül bağı ile teşekkürlerimi iletiyorum ama dil ile iki grubu telaffuz etmeden geçemeyeceğim.Bunlardan ilki büyük fedakarlık ve özveriyle vatandaşımıza hizmet veren sağlık personelimizdir. Bir diğeri ise bizlerden hayır dualarını eksik etmeyen milletimizdir.
Bu güne kadar hayata geçirdiğimiz ve az sonra sunumumuzda yer alacak tüm hizmetlerin gerçekleştirilmesinde bize desteklerini esirgemeyen  Sayın Valim, bizleri her programımızda olduğu gibi yine yalnız bırakmadınız ve yardımcılarınızla birlikte; yöneticisinden, çalışanına, sivil toplum örgütüne kadar sağlık camiasının bir araya geldiği bizim için özel olan bu günde teşkilatımızın başı olarak teşriflerinizle sağlık camiasını onurlandırdınız. Sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. diye konuştu.
Sayın ŞENBAYRAM’ın konuşmasının ardından Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projelerin, faaliyetlerin, yatırımların, etkinliklerin, sosyal faaliyetlerin, acil sağlık hizmetlerinin, organ bağışının, akılcı ilaç kullanımının ve vatandaşımızdan mesaj var gibi bölümlerin yer aldığı aynı zamanda basında yer alan haberlerin de bulunduğu 45 dakikalık sunum izlendi. Sunum, izleyicilerden büyük alkış aldı. Burdur Sağlık Müdürü Uzm. Dr.Sırrı ŞENBAYRAM, destek ve katkılarından dolayı Sayın Valimiz Nurettin Yılmaz’a, isminin yazılı olduğu 112 Acil Sağlık Üniforması hediye etti. Acil durumlarda her zaman üniformasını giyeceğini söyleyen Sayın Valimiz, mutluluğu ifade etti.  Hayata geçirilen projelerden dolayı Sağlık Müdürlüğü’nü tebrik eden Sayın Valimiz: “ Valilik olarak göreve geldiğimiz günden beri Burdur’daki tüm kamu kurumalarının çalışmalarının en üst seviyede olduğunu ve bununla iftihar ettiğimizi söylemiştim. Bu süreçte, tüm kamu kurumlarına yetki devrinde bulunduk. Arkadaşlarımıza güveniyoruz, arkadaşlarımız çalışkandır, başarılıdır. O nedenle birçok yere Vali’nin, Vali yardımcılarının gelmesine gerek olmadığını gördüm. Sağlık Müdürlüğümüze Valilik’teki yetkileri devrettik. Arkadaşlarımızın özgüvenini, çalışma azmini kamçıladı. Vilayet’ten onay çıktı, çıkmadı, geldi, gitti gibi işleri kaldırdık. İşler hakikaten fevkalade bir seviyeye geldi. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Sayın Valimiz, konuşmasının ardından akademik hayatına devam edeceği sebebiyle görevinden ayrılan Hastane Yöneticisi Uz. Dr. Uğur ALTINIŞIK ve eşine plaket takdim etti.

Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr