Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
YENİ DEVA ECZANESİ
Burç Mah. İstasyon Cad. No:25/A
(0248) 2334111
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
2013 Yılı 1.Dönem Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı Yapıldı
      
  
       İl Sağlık Müdürlüğünün genel işleyişinin, yöneticilerin performanslarının, personeller arası ilişkilerin, ast-üst ilişkilerinin irdelendiği, 2013 Yılı  1.Dönem Yönetimi Gözden Geçirme  toplantısı Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
Toplantı öncesinde tüm çalışanların bir araya geldiği kahvaltı düzenlendi. Personelin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltının ardından toplantıya geçildi. İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM’ın açılış konuşması ile başlayan değerlendirme toplantısında anket sonuçları sunum eşliğinde değerlendirildi.
Sunum sonrasında sonuçları değerlendiren Sayın ŞENBAYRAM, "Çalışan memnuniyeti, hizmet kalitesinin önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu alanda başarılı olmak için, çalışanların görüş ve deneyimlerine başvurmak ve beklentilerini doğru algılamak gerekmektedir. Bu çerçevede, çalışan memnuniyetini üst düzeyde  değerlendirmek, genel işleyişin çalışan gözünden değerlendirilmesini sağlamak amacıyla müdürlüğümüzce anketi düzenlenmiştir. Bugün bu toplantıyı genel teamülün aksine sadece yöneticilerle değil tüm personelle birlikte yapmaktayız, verilere baktığımızda 2012 yılına göre memnuniyetin önemli derecede yükselmesi bizi sevindirmiş olup tüm birimler arasında daha iyi koordinasyon sağlayarak memnuniyet ve başarı çıtalarını istikrarlı bir şekilde yükseltmeyi, böylece sürekli olarak, performansları geliştirme hedeflemekteyiz. Bu tip toplantılar hem kalite yönetiminin gereği, hem de şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışının olmazsa olmazıdır” şeklinde düşüncelerini paylaştı. İnteraktif bir biçimde yapılan toplantıda tüm personelin fikirleri dinlenerek yöneticilerle birlikte tartışıldı ve   önemli kararlar alındı.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr