Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Burdur Valisi Şerif YILMAZ’dan Kurumumuza Ziyaret
    
      

  Vali Şerif YILMAZ, kurum ziyaretleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğini ziyaret etti.
          Vali YILMAZ'ı gerçekleştirdiği ziyarette, İl Sağlık Müdür Vekili ve Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sevinç SÜTLÜ, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Reha Sermed AYGÖREN ile kurum müdür yardımcıları,başkanlar ve şube müdürlerimiz karşıladı.
        Vali YILMAZ , gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Müdürlüğümüzü ziyaret ederek ilimizdeki sağlık kurumları ile 112 Acil Sağlık Hizmetlerine yönelik kurumumuzdan personel durumuna ilişkin  genel brifing aldı. İl Sağlık Müdür V. ve Halk Sağlığı Müdürü Sevinç SÜTLÜ baktığı iki kurumla ilgili sunumu yaptıktan sonra, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Reha Sermed AYGÖREN'de kendisine bağlı devlet hastaneleri ile ilgili sunumunu gerçekleştirdi. İlimiz Sağlık Kurumları ve Hastanelerdeki mevcut durum, Uzman Doktor ve personel durumu ile ilgili bilgiler alan  Vali YILMAZ, devam eden yatırımların son durumları ile ilgili de bilgi aldı.
          Vali YILMAZ Müdürlüğümüzü ziyaret ettikten sonra, aynı binada hizmet veren Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine ziyarette bulundu. Genel Sekreter Op. Dr. Reha Sermed AYGÖREN ile bir süre görüşen  Vali YILMAZ daha sonra İl Sağlık Müdürlüğü binasından ayrıldı.

Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr