Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü
 
      

Ezelden beri hür yaşamış ve ilelebet hür yaşayacak milletimizin, İstiklal Mücadelesinin simgesi ve bağımsızlığımızın sembolü İstiklal Marşımız; Anadolu’da birçok şehrin işgal altında olduğu bir dönemde, milletimizin esareti reddederek verdiği kahramanlıklar ile dolu bağımsızlık mücadelesini sürdürmesinde moral ve cesaret kaynağı olmuştur. İstiklal Marşı, bu tarihi şahlanışın, onur ve gurur mücadelesinin parlak bir anıtıdır.
Örnek kişiliği, yüksek ahlakı, mücadele azmi, millet sevgisi ve bağımsızlık aşkı; aynı zamanda Burdur Milletvekilliği de yapan Mehmet Akif’in, Milletimizin gönlünde taht kurmasını sağlamıştır. Edebiyatı ve maneviyatı, en güzel şekilde harmanlayarak İstiklal Marşımızda ifade eden milli şairimizin dizeleri; milletimizin, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, ülkemizi geleceğe daha güçlü adımlarla taşımasında büyük katkı sağlamaktadır.
          İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabulünün 96. yılı nedeniyle milli şairimiz Mehmet Akif ERSOY başta olmak üzere  vatan ve bayrak uğruna şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz.

Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr