Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
YENİ DEVA ECZANESİ
Burç Mah. İstasyon Cad. No:25/A
(0248) 2334111
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Fazla Söze Gerek Yok Fotoğraf Yarışmasında Muhteşem Final
      
   
       Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve topluma entegrasyonu, toplumsal sorumluluğun, sosyal devlet olmanın, her şeyden önce insan olmanın gereğidir. Toplumda yaşayan bireyler olarak kendimizi engellilerin yerine koyarak düşünmek ve onların da sosyalleşeceği bir dünya kurmak öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışla, Müdürlüğümüzce engelli vatandaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz; “Fazla Söze Gerek Yok” isimli fotoğraf yarışmamızın ödül töreni yapıldı.
     Ödül törenine, Vali Yardımcımız Sayın Ali UYSAL, Garnizon İl Jandarma Komutanı J. Albay Sayit KOCA, Burdur Belediye Başkanı Sabahattin AKKAYA ve diğer mülki idari amirler ile yarışmacılar katıldı.
     Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM yapmış olduğu açılış konuşmasında, fotoğraf yarışmasındaki amacımız “engelli vatandaşlarımızı yarıştırmak değil”, onların toplumumuzun zenginliği olduğunu vurgulamak, bu zenginliğin sanatsal anlamdaki yansımalarını halkımızla paylaşmak, birey olarak neleri başarabileceklerinin altını çizmek ve kendilerine olan güven duygularını pekiştirmektir. Bu anlayışla yarışmaya katılarak, “sosyal yaşamda ben de varım” diyen tüm engelli kardeşlerimizi tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Unutmamalıyız ki “engelli olmak hayatın dışında kalmak demek değildir”. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün bu konudaki bilinç ve hassasiyetin daha da artmasına vesile olması temennisiyle, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum. Ayrıca Fazla Söze Gerek Yok Fotoğraf yarışmasında jüri üyelik görevini üstlenen;
      Sayın Uz. Dr. Gürhan Sinan ÖZGÜNLÜ, Burdur Engellileri Koruma ve Yaşatma Derneğine
     Bucak Engellileri Koruma ve Yaşatma Derneğine, Kanal 15 Televizyonundan Sayın Filiz ERYILMAZ,Çağdaş Burdur Gazetesi ve İhlas Haber Ajansından Sayın Hayal GİRİŞİM     
     Yenigün Gazetesinden Sayın Turgay DİNLER, Burdur Gazetesinden Sayın Bahtiyar TURAN  
     Çağdaş Gazetesinden Sayın Kadir ÇELİK, Anadolu Ajansından Sayın Gökmen YÜCE’ye teşekkür ediyorum, dedi
 
    Vali Yardımcımız Sayın Ali UYSAL yapmış olduğu konuşmada, 3 Aralık dünya engelliler gününün bu derece güzel etkinliklerle anıldığı başka bir il görmediğini ve “Fazla Söze Gerek Yok” fotoğraf yarışmasının amacına son derece güzel hizmet ettiğini ve konudan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     Fotoğraf Yarışması Birincisi Sayın Mehmet Ufuk SÖNMEZ dereceye girmeyi beklemediğini ancak adının okunduğunu duyunca çok heyecanlığını ve mutlu olduğunu söyledi. Böyle bir etkinliğin içerisinde bulunduğu için çok mutlu olduğunu, organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkürler ettiğini söyledi.
     Yarışmacılarına ödül takdiminin ardından etkinlik, misafirler tarafından büyük takdirle karşılanan fotoğraf sergisi son buldu. 
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr