Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Ülkemizde Bir İlk “Sağlıklı Levhalar” projesi
      
       Gün geçtikçe gelişen dünyada kurumlar üstlendikleri misyonu ortaya koymak için çeşitli görsel göstergelere ihtiyaç duymaktadırlar. Sağlık hizmeti alan herkesin görsel yolla hafızasında yer edici bilgilere ulaşması, onları bilinmeyenden ya da yanlış bilgilerden uzaklaştırır çünkü bilinmeyen herşey macerayı ve riski de beraberinde getirir. Özellikle basılı araçlar, sağlık hizmetlerini alan hedef kitle arasında etkili bir iletişim gerçekleştirmek adına önemli bir yere sahiptir.
Ülkemizde bir ilk olan“Sağlıklı Levhalar” Projesiyle; İl Sağlık Müdürlüğünce yürütülen sağlığın geliştirilmesi çalışmaları çerçevesinde, halkımız arasında farkındalık yaratabilmek amacıyla, ilimiz genelinde vatandaşlarımızın sürekli görebileceği dikkat çeken noktalara, alışveriş merkezlerine, dershanelere, okullara, konfeksiyon mağazalarına vb. yerlere Sağlık Bakanlığı’nın sağlık konusunda akılda kalıcı, uyarıcı ve bilgilendirici sloganlarının bulunduğu tabelalar asmak hedeflenen projemizin basın lansmanı projemize destek veren firma temsilcilerinin katılımıyla müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşti .
Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Sırrı Şenbayram basın lansmanında yapmış olduğu açıklamada; “İl Sağlık Müdürlüğü olarak çalışmalarımızı geniş bir yelpazede sürdürüyoruz, bu bağlamda Sağlıklı Levhalar Projesiyle sağlığın korunması ve geliştirilmesine katkıda bulunmanın yanı sıra, Burdur esnafının Sağlık Müdürlüğü gibi saygın bir kamu kuruluşu ile ortak çalışmasının sonucu olarak, ekonomik anlamda da katma değer yaratacağımızı düşünüyoruz.”  dedi.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr