Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
UÇAN ECZANESİ
Yeni Mah. Şehit Ersan Cad. No:7/C BURDUR
(0248) 2335900
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Senin Hikayen Bir Hastaya Umut Olabilir
    
       Geçtiğimiz yıl bir çok başarılı sağlık projesine imza atan İl Sağlık Müdürlüğü, "Benim Sağlık Hikayem" adlı yeni bir projeyi de hayata geçirerek, hastalara umut olmaya ve iyileşme inancını güçlendirmeye çalışacak.
 İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. ŞENBAYRAM, " Sitemizde hastalık durumlarıyla ilgili bilgi aktardığımız ve hikâyesini okuyucularla paylaşan hastalarımızın güncel durumlarını da yine internet sitemiz üzerinden paylaşacağız. Zaman zaman da sürprizler yaparak çalışmamıza renk katmayı hedefliyoruz. Sitemizin çalışmaları tüm diğer İl Sağlık Müdürlüklerine ulaştırıldı. Farklı illerden de çalışmalara destek gelebilecek aynı zamanda bu çalışmamız hiç bir kamu kaynağı kullanmadan kendi çalışmalarımız sonucu ortaya çıktı." dedi.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. ŞENBAYRAM, projede büyük emeği olan başta Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Musa Murat ERK ve Sağlığın Geliştirilmesi Şube Müdürlüğü görevlilerine teşekkür ederken, çalışmayla ilgili basın mensuplarına sunum yapan Şube Müdürü Ramazan ÇAKIROĞLU'da, "Değişim insan oğlunun vazgeçilmez bir eylemidir. Bu projemizle birlikte, hastalarımızın hayatını güzelliklerle değiştirmeyi ve onların birbirlerine umut olmalarını sağlayacağız." sözleriyle projenin hastalar için büyük bir umut olacağını aktardı.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr