Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Gelecek Yaşam İçin Doğa Sağlıktır’a Almanya’dan Müzikli Destek
      
 
      

Sağlık Müdürlüğü'nün ve Lisinia Yaban Hayatını Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi ile beraber yürüttüğü “Gelecek Yaşam İçin Doğa Sağlıktır” projesinin Vali Dr. Süleyman Oğuz İlkokulu'ndaki eğitim çalışmasına, 'değişim için iki tekerlek' sloganıyla Almanya'dan yola çıkıp, Türkiye'ye kadar gelen müzik grubu katıldı.


      Dünya'nın farklı ülkelerinde müzik ve tiyatro gösterileri yapmak için 'değişim için 2 tekerlek' sloganıyla Almanya'nın Berlin şehrinden bisikletleriyle yola çıkan 14 kişilik grubun, Türkiye'deki uğrak yerlerinden birisi de Lisinia Yaban Hayatını Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi ve Sağlık Müdürlüğü  oldu. Lisinia Yaban Hayatı ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret eden grup,  İl Sağlık Müdürlüğü'yle birlikte yürütülen “Gelecek Yaşam İçin Doğa Sağlıktır” projesine destek vermek için Vali Dr. Süleyman Oğuz İlkokulu'na geldiler.
     Çaldıkları enstrümanlar ve gösterilerle öğrencilerinin büyük beğenisini toplayan grup yaptıkları açıklamada, bisikletleriyle Almanya'dan yola çıkıp, dünyayı dolaşarak çocuklara gösteriler yaptıklarını belirten grup üyeleri, Türkiye'ye Yunanistan üzerinden girip, Burdur'a kadar geldiklerini ve buradan İran'a gideceklerini söylediler.
     Eğitim çalışmasında doğal hayata teşvik ve sağlıklı yaşamla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri öğrencilerin bilgisayar başında fazla vakit geçirmelerinin uygun olmadığını ve bilgisayar başında oturan öğrencilerin ileride kambur olmamaları için, dik oturması gerektiği gibi konularda uyarılarda bulundu.

 

Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr