Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
ÖZCAN ECZANESİ
Yeni Mah.Şehit Ersan Sok. No:8/B BURDUR
(0248) 2334127
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
“Gel Berber Sağlık İçin Hep Beraber”
     
        Burdur İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen " Gel Beraber Sağlık İçin Hep Beraber" Projesinin tanıtım toplantısı Burdur Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Proje hakkında bilgi veren Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, proje kapsamında Burdur' da hizmet veren kuaför ve berberlerin ziyaret edilerek, sağlık koşullarına uygunluk konusunda bilinçlendirileceğini söyledi.
Bilinçlendirme çalışmasının ardından yapılacak inceleme sonucu Sağlıklı Berber/Kuaför Belgesi verileceğini söyleyen Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Sırrı Şenbayram  “ Gel Berber Sağlık İçin Hep Beraber ” Projesiyle;  Berber ve kuaför salonlarını sağlığa uygunluk açısından standart hale getirerek çalışan sağlığı yanın da halk sağlığını da korumak ve farkındalık yaratabilmek amaçlanmaktadır. Proje kapsamında, Burdur Merkez ilçedeki tüm berber ve kuaförler, ekiplerimiz tarafından iş yerlerinde ziyaret edilerek, bireysel hijyen eğitim verilecek, hijyen kriterini içeren bilgi notları ve el broşürleri bırakılacak, 30 günlük bir aradan sonra tekrar oda temsilcisi ile birlikte izleme ve değerlendirme ekibimiz tüm berber ve kuaför esnafımızı tekrar ziyaret ederek istenilen kriterler puantaj cetvelimiz ile değerlendirilip 85 puan ve üzeri olan esnafımız, Oda Başkanlığı ve Müdürlüğümüz birlikte SAĞLIKLI BERBER/ KUAFÖR belgesi ile taltif edilecektir.”  dedi.
Burdur Berberler Odası Başkanı Veli Soy ise Burdurlu berberlerin temizliğe çok önem verdiğini ve Sağlıklı Berber/Kuaför Belgesi’ni alacaklarına olan inancını dile getirdi. Konuşmaların ardından proje protokolü taraflarca imzalandı.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr