Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
UÇAN ECZANESİ
Yeni Mah. Şehit Ersan Cad. No:7/C BURDUR
(0248) 2335900
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Hep Birlikte Daha İyiye Daha İleriye
      
   
       İl Sağlık Müdürlüğünün genel işleyişinin, yöneticilerin performanslarının, personeller arası ilişkilerin, ast-üst ilişkilerinin irdelendiği, 2013 Yılı Yönetimi Gözden Geçirme toplantısı Sağlık Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
Toplantı öncesinde tüm çalışanların bir araya geldiği kahvaltı düzenlendi. Personelin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltının ardından toplantıya geçildi. Değerlendirme toplantısı öncesinde 2013 yılı içerinde Sağlık Müdürlüğü tarafından hayata geçirilmiş olan yatırımlar, projeler, organ bağışı, akılcı ilaç kullanımı, acil sağlık hizmetleri gibi konu başlıklarının yer aldığı sunum izlendi.
Sunumun ardından İl Sağlık Müdürü Sayın Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM başkanlığında tüm yöneticilerin ve personelin katılımıyla interaktif bir şekilde “Personel Memnuniyet Anketi” sonuçları sunum eşliğinde değerlendirildi.
Sunum sonrasında sonuçları değerlendiren Sayın ŞENBAYRAM, "Çalışan memnuniyeti, hizmet kalitesinin önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu alanda başarılı olmak için, çalışanların görüş ve deneyimlerine başvurmak ve beklentilerini doğru algılamak gerekmektedir. Bu çerçevede, çalışan memnuniyetini üst düzeyde değerlendirmek, genel işleyişin çalışan gözünden değerlendirilmesini sağlamak amacıyla müdürlüğümüzce “Personel Memnuniyet Anketi”  düzenlenmiştir. Bugün bu toplantıyı genel teamülün aksine son iki yıldır sadece yöneticilerle değil tüm personelle birlikte yapmaktayız, verilere baktığımızda 2012 yılına göre memnuniyetin önemli derecede yükselmesi bizi sevindirmiş olup tüm birimler arasında daha iyi koordinasyon sağlayarak memnuniyet ve başarı çıtalarını istikrarlı bir şekilde yükseltmeyi, böylece sürekli olarak, performansları geliştirme hedeflemekteyiz. Bu tip toplantılar hem kalite yönetiminin gereği, hem de şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışının olmazsa olmazıdır. Sözlerime son vermeden önce Müdürlüğümüzün ulusal ve uluslararası alanda yakalamış olduğu başarılar, birçoğu Türkiye’de ilk olan projeleri ve birçok veride zirvede yer almasıyla sonuçlanan dolu dolu bir 2013 yılını geride bıraktık bu çerçevede emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde düşüncelerini paylaştı. İnteraktif bir biçimde yapılan toplantıda tüm personelin fikirleri dinlenerek yöneticilerle birlikte tartışıldı ve önemli kararlar alındı
 
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr