Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
UÇAN ECZANESİ
Yeni Mah. Şehit Ersan Cad. No:7/C BURDUR
(0248) 2335900
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN İZMİR ÇIKARMASI
      
       İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Alper TEKER ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü M.Faruk OZAN’dan oluşan Burdur  İl Sağlık Müdürlüğü heyeti İzmir’de bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundular.
İlk olarak İzmir Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri DİLEK ziyaret edildi. Ardından heyete Türkiye’de bir ilk olarak İzmir Kuzey Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çiğli Devlet Hastanesi tarafından hayata geçirilen Hasta ve Çalışan Meclisi Projelerine ilişkin sunum yapıldı. Sunum, projenin mimarı Çiğli Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr. Ömer KOÇAK tarafından yapıldı. Dr. Ömer KOÇAK projelerden çok olumlu sonuçlar aldıklarını belirterek Burdur Sağlık Müdürlüğünün ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirildi. Burdur İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM ise söz konusu projelerden çok etkilendiklerini belirterek, hastane ölçekli bu projeyi il ölçekli hale getiren bir proje üzerinde çalıştıklarını ve burada aldıkları bilgilerin son derece faydalı olduğunu belirtti ve birlikte çalışmayı arzuladıklarını iletti.
Heyet daha sonra İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Burada hastane yöneticisi Prof. Dr. Ahmet TAŞYURT ve Katip Çelebi Üniversitesi Aile Hekimleri A.B.D Başkanı Doç Dr. Kurtuluş ÖNGEL ile Burdur Sağlık Müdürlüğünün çocuk ve gençlerde İnternet bağımlılığının önlenmesi projesi üzerinde istişarelerde bulunuldu ve ilerleyen süreçte Tepecik Eğitim ve Araştırma  Hastanesi Adolesan Sağlığı Merkezi ile ortak projeler ve işbirliği yapılması kararlaştırıldı.
Son olarak İzmir Sağlık Müdürlüğü tarafından İzmir il Müftülüğü ile ortaklaşa hayata geçirilen proje kapsamında Cuma Namazlarından sonra vatandaşlara bilgi vermek amacıyla kurulan organ bağışı stantı ziyaret edildi. Konak İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Tepecik Merkez Camiinde kurulan stantı ziyaret eden heyetimiz burada karşılıklı bilgi ve deneyim paylaşımında bulundular. 
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr