Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
YENİ DEVA ECZANESİ
Burç Mah. İstasyon Cad. No:25/A
(0248) 2334111
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Yıl Sonu İlçe Sağlık Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
      
 
      

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2013 yılı ikinci altı aylık ilçe izleme değerlendirme toplantısı Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda Sağlık Bakanlığı Saha Gözlemcisi Dr. Yüksel İÇER, İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Sağlık Müdürleri ve Birim Sorumlularının katılımıyla gerçekleşti. 

    Toplantının açılış konuşmasını yapan, Sağlık Müdürü Uz. Dr. Sırrı ŞENBAYRAM, Değerli arkadaşlar, sizlere bu görevleri tesadüfen vermedik, dolayısıyla bu zamana kadar görevlerinizi layıkıyla yerine getirdiniz, bundan sonrada getireceğinize eminim. Sizlerden beklentimiz ilçelerinizde aktif olun, diğer kurumlarla işbirliği içerisinde olun. İletişim çok önemli bu sebeple sıkıntı ve problemlerinizi zamanın da bizimle paylaşın. Sağlık çalışanına şiddet konusunda son derece hassasız, bu konuda toleransımız asla yok bu tip durumlarda avukatlarımız hemen gerekli yasal işlemleri başlatmaktalar. Bu sebeple bu tip konuları bizlere zamanında iletin, Sizler bulunduğunuz kurumlarda lider olun, kendinizi geliştirin ve rutine saplanmayın. Yerinizde oturmayın, sağlık tesislerini sürekli ziyaret edin. Vatandaşın içerisine girin, dertlerini birinci ağızdan dinleyin bu durum size çok şey katacaktır. Yeni proje ve faaliyetler konusunda açık olun bizde Sağlık Müdürlüğü olarak bazı projelerimizi ilçelerimizde hayata geçireceğiz, dedi.

      Açılış konuşmasının ardında İlçe Sağlık Müdürleri, ilçelerinin sunumlarını gerçekleştirdiler. Toplantının öğleden sonraki kısmında ise sabahki verilerin ayrıntılı bir şekilde değerlendirmesi yapıldı. Toplantı sonrası Sayın Şenbayram yaptığı açıklamada, toplantımızda ilimizde sunulan sağlık hizmetlerini tüm yönleriyle masaya yatırdık. Sağlık Bakanlığımızın İller için yaptığı izleme değerlendirme toplantılarına benzer formatta gerçekleştirdiğimiz etkinlikte buradaki personelimize iyi yaptıkları işleri gösterdiğimiz gibi, daha iyi yapılması gereken işleri de ortaya koyduk. Üzerinde hassasiyetle durduğumuz konuları bir kez daha vurguladık. Önümüzdeki yıl için onlara bir yol haritası çizdik. İlimiz sağlıkta çok iyi bir konuma geldi. Bu başarıda ilçelerimizin performansı çok önemli. Genel olarak tüm ekiplerimizin performansını beğendim. Tüm personelimize tek tek teşekkür ederim dedi.

Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr