Untitled Document

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

İç Kontrol
Untitled Document

Bilimsel Araştırma Formları

Online Hizmet içi Eğitim Modülü
Bugün Nöbetçi Eczaneler
YENİ DEVA ECZANESİ
Burç Mah. İstasyon Cad. No:25/A
(0248) 2334111
Aylık Nöbetçi Eczane Listesi

 Hava Durumu

Bugün Hava Durumu
 
 
 
 
 
5 Günlük Hava Tahmini

Untitled Document Untitled Document

Untitled Document 
Burdur Antalya Elele Hep Beraber Guinness’e
      
  
       1 Mart 2013 tarihinde Burdur’da görev yapan sağlık çalışanları, Antalya Valiliği koordinasyonunda Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bir saat içinde en fazla katılımcı ile organ bağışı” rekor denemesine destek olmak amacıyla Antalya İlindeydi. Burdur il Sağlık Müdürlüğünün koordinasyonunda Antalya iline götürülen 50 Sağlık personeli Doku ve Organ bağışında bulunarak rekora destek verdi.
Daha Önce İngiltere, Londra’da 321 kişi ile kırılmış olan ve daha sonra Çin Halk Cumhuriyetinde 474 kişi ile yeniden kırılan “Bir saat içinde en fazla katılımcı ile organ bağışı ”  rekoru Antalya tarafından kırıldı. Burdur İl Sağlık Müdürlüğü “Burdur Antalya Elele Hep Beraber Guinness’e” sloganıyla organizasyona destek vererek insanlığın en özel rekorunun bir parçası oldu.
Doku ve Organ Bağışı konusunda toplumsal duyarlılığı arttırmak, halkımızda bu bilinci oluşturmak, doku ve organ naklinin önemine dikkat çekmek gayesinde olan Burdur İl Sağlık Müdürlüğü, bu konudaki özverili çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.
Untitled Document

 
     
  © Burdur Sağlık Müdürlüğü
Yeni Mah. İsmet İnönü Cad. No:42
Tel: 0248 233 48 59 Fax: 0248 233 45 51
E-Posta: burdur@saglik.gov.tr